Narodowy Instytut Dziedzictwa
Europejskie Dni Dziedzictwa
Wolontariat
Park Mużakowski
Geoportal
Dom

<h2><a href='http://niematerialne.nid.pl/Aktualnosci/details.php?ID=2965'>Nagroda im. Oskara Kolberga</a></h2><p><a href='http://niematerialne.nid.pl/Aktualnosci/details.php?ID=2965'>
<div align="left">Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami tegorocznych laureatów. 
  <br />
 </div>
 </a></p> <h2><a href='http://niematerialne.nid.pl/Aktualnosci/details.php?ID=2867'>Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych</a></h2><p><a href='http://niematerialne.nid.pl/Aktualnosci/details.php?ID=2867'>W dniach 23-26.06.2016 r. w Kazimierzu Dolnym odbędzie się jubileuszowa - 50. edycja Festiwalu.</a></p> <h2><a href='http://niematerialne.nid.pl/Dziedzictwo_niematerialne/Czytelnia/'>Niematerialne dziedzictwo kulturowe </a></h2><p><a href='http://niematerialne.nid.pl/Dziedzictwo_niematerialne/Czytelnia/'>Zapraszamy do lektury najnowszej publikacji Narodowego Instytutu Dziedzictwa poświęconej ochronie dziedzictwa niematerialnego!</a></p>
> <
Strona główna > Aktualności > Aktualności


 
Konferencja "Tutejsi – peryferia i pogranicza"
Serdecznie zachęcamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowo-praktycznej związanej z tematyką niematerialnego dziedzictwa kulturowego!
W dniach 22-23 września 2017 roku w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów obędzie się Ogólnopolska Konferencja naukowo-praktyczna pt. „Tutejsi – peryferia i pogranicza. Tradycje muzyczne Pomorza Zachodniego”.

Konferencja organizowana w ramach programu „Tutejsi: tradycje muzyczne Pomorza Zachodniego”, który realizowany jest przez CWM Grodno w 2017 roku to dwudniowe spotkanie osób i środowisk działających w obszarze badania i rewitalizacji niematerialnego dziedzictwa kulturowego, przede wszystkim w dziedzinie praktykowania i kontynuacji wiejskich tradycji muzycznych w Polsce.

Na konferencję składają się część wykładowa, warsztatowa i koncertowa. Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy nauczycieli, edukatorów, animatorów oraz osoby działające w obszarze niematerialnego dziedzictwa kulturowego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia do udziału w konferencji przyjmowane są do 18 września b.r. za pośrednictwem ankiety on-line.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkie niezbędne informacje nt. konferencji, kwestii organizacyjnych oraz ankieta zgłoszeniowa dostępne tutaj:


 http://centrum-grodno.pl/2017/08/28/konferencja-tutejsi/


https://www.facebook.com/events/373613283070637

Dokumenty do pobrania:
o konferencji:konferencja Tutejsi
o projekcie: projekt Tutejsi